27 grudnia 2013

Podsumowanie roku 2013, plany noworoczne i stosik#8

Święta, Święta i po Świętach... Trzy dni radosnego świętowania Narodzenia Pańskiego minęły błyskawicznie. Teraz wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok, a wraz z tym wydarzeniem, związane jest tworzenie postanowień a także i planów dotyczących nadchodzącego roku.

W styczniu zamieściłam post, w którym umieściłam postanowienia na ten rok. Część z nich ukończyłam powodzeniem:

- przeczytać 100 książek - udało się mi przeczytać jedynie ponad 30, mam nadzieję, że wynik roku 2014 będzie znacznie lepszy

- zdobyć 200 obserwatorów - jest Was 144, a dla mnie to i tak ogromny sukces. Dziękuję wszystkim, którzy mnie obserwują, czytają, komentują...

- zdobyć 15 000 odwiedzin - ta magiczna liczba wybiła wczoraj :)

- ukończyć pomyślnie wyzwania, w których biorę udział - niestety, wyzwania to moja tegoroczna porażka. Wraz z zawieszeniem bloga, przestałam się na nich skupiać i niewiele z tego wyszło :(

Mam nadzieję, że w roku 2014 uda mi się przeczytać znacznie więcej książek, choć widząc, jakie tempo panuje czasem w mojej szkole, mam małe wątpliwości. Obiecuje sobie jednak, że choćby się waliło i paliło, przeczytam codziennie przynajmniej jeden rozdział. 

Nie będę natomiast narzekała na brak pozycji do czytania. Zawsze wydawało mi się, że nigdy nie uda mi się zrobić takich książkowych zaległości, a teraz doszło do sytuacji, gdzie więcej książek jest nieprzeczytanych. Mam dzisiaj dla Was dwa stosiki: 

Mam tutaj 4 tomy "Wojny i pokoju", które zdobyłam na wyprzedaży w mojej bibliotece (każda książka kosztowała tylko 2zł *_*). Na tej samej wyprzedaży zdobyłam "Alicję w Krainie Czarów", którą odstąpiła mi mała dziewczynka. W ostatnim czasie zakpiłam również okazyjnie "Bzrk" oraz "Bezcenny".

Tutaj natomiast znajduje się stosik książek, które stoją i pokutują na półce, bądź są pożyczone z biblioteki.
Aktualnie czytam czwarta część Harrego Pottera, trzecia czeka na recenzję. Jestem także w trakcie czytania "Lolity" oraz "Aż gniew Twój przeminie".
Inne muszą cierpliwie poczekać.

Nareszcie mam dostęp do komputera, więc zabiorę się za pisanie zaległych recenzji. Tymczasem uciekam do Hogwartu.Aaaa... Jeszcze życzenia.

W Nowym Roku życzę Wam wszelkich obfitości Bożych Łask, spełnienia najskrytszych marzeń, dużo miłości i prawdziwych przyjaciół. Blogerom życzę weny do pisania recenzji wspaniałych książek. Molom, które nie piszą opinii, życzę by trafiali na wartościowe pozycje i czerpali z czytania samą radość. Wszystkiego dobrego!


11 komentarzy:

 1. Bardzo ładne wyniki :) Życzę Ci by w przyszłym roku były jeszcze lepsze :) Ciekawe postanowienie z czytaniem co najmniej jednego rozdziału :) Ja ostatnio czytam po przynajmniej po 100 stron dziennie, bo w styczniu sesja ;/
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wyników. :) Świetne stosty, życzę przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Też bym sobie z chęcią zrobiła takie wyzwanie - przeczytać ileśtam książek w ciągu roku, tylko że dopiero co pochłonęłam dwie, trzecią niedługo skończę, więc byłby to strzał w stopę, bo tych grudniowych już nie liczymy... A na pewno jeszcze kilka przeczytam :) Chyba że wyzwanie liczyć od grudnia... Co o tym myślisz? ;)
  L.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba nidgdy nie jest za późno by zacząć takie wyzwanie ;)

   Usuń
 4. Gratuluję wyników i dalszych sukcesów życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Stosiki? Toć to stoiska. A plany można zmieniać. Wszak życie , co dzień je weryfikuje swoimi niespodziankami.

  OdpowiedzUsuń
 6. Stosiki bardzo ciekawe - miłego czytania. Plany planami a życie swoje :) powodzenia w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oby więc 2014 był lepszy :) Zazdroszczę Ci przebywania w Hogwarcie :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluje wyników i oby 2014 był lepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję wyników! A stosy prezentują się wspaniale.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze. Dzięki Wam mam motywację do dalszej pracy na blogu. Proszę również o konstruktywną krytykę :)