26 listopada 2014

To już jest koniec...

Piszę ten post z ciężkim sercem, ale kiedyś w końcu trzeba... Wiele razy już zawieszałam bloga, wracałam, później znów były przerwy. Ostatnio przez nawał obowiązków nie mam czasu i ochoty na czytanie i recenzowanie. Będzie tak zapewne do maja, czyli do czasu egzaminów maturalnych. Po długich rozmyślaniach doszłam więc do wniosku, że czas najwyższy zamknąć moją Krainę Książek. Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną przez te dwa lata, czytali, komentowali, pisali. Dzięki blogowaniu poznałam wielu na prawdę świetnych ludzi, wydaje mi się, że poprawiłam swój warsztat. Był to świetnie spędzony czas. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zamierzam założyć w przyszłości bloga o dość szerokiej tematyce. Oczywiście o książkach, filmach, ale też o studiowaniu medycyny i życiu jako takim. Jeszcze usłyszycie o alice.


Blog jako taki pozostaje, może ktoś kiedyś przeczyta jakąś recenzję. Czas od czasu wrzucę też pewnie coś na fanpage. Możecie się ze mną również dalej kontaktować drogą mejlową: alicjah6@gmail.com

A teraz żegnam Was czule, a właściwie mówię: do zobaczenia. Wszystkim blogerom życzę zapału do pracy i wielu świetnych blogowych przygód. Trzymajcie kciuki za moje matury.

Cześć i czołem!

alice

3 komentarze:

  1. Do przeczytania. Jak założysz nowego bloga daj znać. Trzymam mocno kciuki za matury i studia:) Niech moc będzie z tobą.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czekam na informacje o nowym blogu i życzę powodzenia na maturze - na medyczne studia trzeba mierzyć na najwyższe wyniki z biologii, chemii i fizyki - a przecież nie jest to takie łatwe. Powodzenia :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze. Dzięki Wam mam motywację do dalszej pracy na blogu. Proszę również o konstruktywną krytykę :)